Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

Zaproszenie na konferencję w Krakowie

2015-04-08


Fundacja Nowe Centrum zaprasza na IV Krakowską Konferencję z okazji Międzynarodowego Dnia Dzieci Ulicy, która odbędzie się 11 kwietnia. Tematami przewodnimi będą uzależnienia i profilaktyka narkotykowa, a jednym z zaproszonych prelegentów jest Dorota Gurgul z ośrodka MONARU w Krakowie.

więcej

MONAR otworzył drzwi!

2015-04-03


Znany podróżnik Marek Kamiński idąc w pielgrzymce do Santiago de Compostela znalazł schronienie w MONARZE w Babigoszczy. W nocy pukał do wielu drzwi, monarowska wspólnota przyjęła gościa z radością. W ośrodku przebywa młodzież w wieku od 16 do 21 lat, wspólnie zjedli śniadanie i rozmawiali o tym jak pokonywać własne słabości.

więcej

Świąteczne życzenia od MONARU

2015-04-01


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Stowarzyszenie MONAR życzy Państwu nadziei, radości i dobrych chwil w gronie najbliższych. Niech zbliżające się święta przyniosą wszystkim ludziom optymizm i siłę, które pozwalają zmieniać świat na lepsze.

więcej

Wyróżnienie dla Romana Piniasia

2015-04-01


Kierownik Ośrodka Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Zbicku otrzymał odznakę honorową „Za zasługi dla Województwa Opolskiego”. Roman Piniaś odebrał odznakę z rąk marszałka województwa opolskiego, Andrzej Buły, podczas marcowej sesji Sejmiku Województwa Opolskiego.

więcej

MONAR na konferencji społeczności terapeutycznych w Hiszpanii

2015-03-30


Delegacja Stowarzyszenia MONAR wzięła udział w XV Europejskiej  Konferencji Społeczności Terapeutycznych w Maladze. Gospodarzem spotkania członków sieci EFTC była hiszpańska organizacja Proyecto Hombre, obchodząca 25-lecie swojej pracy. Swoim udziałem uświetniło konferencję wielu ekspertów o międzynarodowej sławie i światowym autorytecie.

więcej

Wielkopolska. Po raz trzeci pomogą najmłodszym

2015-03-30


Ponad 300 paczek ze słodyczami trafi przed świętami wielkanocnymi do rodzin z gminy Rogoźno Wielkopolskie. Zbiórkę i dystrybucję darów zorganizował Dom dla Osób Bezdomnych i Najuboższych w Gościejewie, we współpracy z firmą Dendro działającą na terenie tej gminy.

więcej

Urodziny Kotana w szkole Jego imienia

2015-03-26


W dniu urodzin Marka Kotańskiego, przypadającym 11 marca, w Gimnazjum Nr 1 w Glinojecku , którego patronem od  10 lat jest założyciel MONARU, podczas szkolnej uroczystości poświęconej Jego pamięci, z uczniami spotkali się reprezentanci społeczności terapeutycznej  ośrodka MONARU  w Budach Zosinych oraz schroniska MONAR-MARKOT w Dreglinie.

więcej

MONAR Gracze na biegowych trasach

2015-03-25


Reprezentanci Ośrodka Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Graczach wzięli udział w dwóch marcowych imprezach biegowych: 2. PZU Dziesiątce PROACTIV oraz Półmaratonie Ślężańskim. Najszybciej z biegaczy MONARU trasę półmaratonu pokonał Wojciech Fijałkowski, z czasem 01:54:28.

więcej

Edukacja ekonomiczna w ośmiu województwach

2015-03-24


Kadra 12 placówek Stowarzyszenia MONAR wzięła udział w szkoleniu dla prowadzących zajęcia w ramach projektu „ABC budżetu domowego, oszczędzania i pożyczania”, realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. To już czwarta edycja projektu, dzięki któremu podopieczni MONARU uczą się gospodarowania pieniędzmi.

więcej

Ośrodek MONARU w Pile z ministerialną nagrodą

2015-03-18


W Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju odbyło się wręczenie nagród w konkursie "Dobre praktyki EFS 2014". Wśród wyróżnionych tytułem "Najlepszej inwestycji w człowieka 2014" znalazł się projekt "Ul dla pszczół" Pilskiego Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT.

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011