Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

Dolnośląskie. Anioł dobroczynności dla Honoraty Adamus

2015-02-04


Kierowniczka Domu Samotnych Matek z Dziećmi MONAR-MARKOT w Ścinawie została laureatką nagrody przyznawanej osobom szczególnie zaangażowanym w działalność na rzecz gminy i jej mieszkańców. Nagrodzono ją za działalność charytatywną, pomoc potrzebującym i ogromne serce dla bliźnich.

więcej

Łódzkie. Wystartowali o zachodzie słońca

2015-02-02


Blisko 400 osób wzięło udział w Księżycowym Crossie, biegu zorganizowanym w Ozorkowie przez działający w tym mieście ośrodek MONARU. Wśród startujących było ponad 100 pacjentów z placówek naszego stowarzyszenia w całej Polsce. Biegacze mieli do wyboru dystans półmaratonu lub ćwierćmaratonu.

więcej

Jolanta Łazuga-Koczurowska o walce z dopalaczami

2015-01-27


Rocznie pojawia się ok. 150 nowych substancji. W miejsce zamykanych sklepów są otwierane nowe, a pomysłowość chemików nie zna granic. Dlatego tak ważna jest dobra profilaktyka, takie bycie z dziećmi, aby nie miały one chęci sięgać po dopalacze - przekonywała przewodnicząca Zarządu Głównego Stowarzyszenia MONAR, w programie Dzień Dobry TVN.

więcej

MONAR zimą. Poradnia dla osób bezdomnych

2015-01-26


Nawet 40 osób dziennie korzysta ze wsparcia Poradni Interwencyjno-Konsultacyjnej MONAR przy ul. Hożej w Warszawie. Dzięki tej pomocy osoby bezdomne mogą nie tylko uniknąć spędzenia nocy na mrozie, ale także rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu.

więcej

MONAR w Pile rozszerza swoją działalność

2015-01-21


Pilskie Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT z dniem 1 stycznia przejęło budynek przy ul. Okólnej. Założona przez naszych podopiecznych spółdzielnia socjalna podjęła się prowadzenia tu jadłodajni, w planie jest uruchomienie świetlicy.

więcej

Tygodnik Siedlecki: Dla bezdomnych i starszych

2015-01-13


Dom dla Osób Bezdomnych i Najuboższych MONAR-Markot w Sobolewie ma zostać rozbudowany. W planach jest uruchomienie tu całodobowego ośrodka opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Zapraszamy do lektury artykułu na ten temat, który ukazał się w Tygodniku Siedleckim.

więcej

Łódzkie. Biegaj z nami pod księżycem

2015-01-12


Ośrodek MONARU w Ozorkowie zaprasza do udziału w Księżycowym Crossie, nocnym biegu, który odbędzie się 31 stycznia 2015 r. Biegacze wystartują o zachodzie słońca, trasa prowadzi ulicami Ozorkowa i leśnymi duktami. Po zakończonym biegu wszyscy zawodnicy będą mogli zrelaksować się podczas nocnej kąpieli w Aquaparku MKP Wodnik w Ozorkowie.

więcej

Druga edycja programu wsparcia dla byłych więźniów

2015-01-09


Stowarzyszenie MONAR w 2015 roku w ramach dotacji celowej, udzielonej przez Ministra Sprawiedliwości, realizuje program z zakresu pomocy postpenitencjarnej "Pomocna dłoń – wsparcie dla osób zwalnianych z zakładów karnych lub aresztów śledczych II edycja”, który prowadzony jest w Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT przy ul. Marywilskiej 44A w Warszawie.

więcej

Opolskie. Z sercem do sąsiadów

2015-01-07


Społeczność ośrodka MONARU w Graczach zorganizowała przed świętami Bożego Narodzenia akcję charytatywną, dzięki której do czterech rodzin z sąsiedztwa trafiły paczki z artykułami spożywczymi. Obdarowani byli zaskoczeni i wdzięczni, akcja sprawiła też radość jej organizatorom.

więcej

Gazeta Polska Codziennie o zimowej pomocy bezdomnym

2015-01-05


Zima to dla bezdomnych czas szczególnie trudny. Z danych Komendy Głównej Policji wynika, że od października br. zamarzło w Polsce 38 osób, z czego aż 23 w grudniu - przypomina dziennik i informuje o pomocy MONARU udzielanej w placówkach i na ulicach.

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011