Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

Szczecin. Sesja edukacyjna na temat uzależnień

2014-10-24


Poradnia Profilaktyczno-Konsultacyjna MONAR w Szczecinie oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie zapraszają na otwartą sesję edukacyjną pt. "Jak żyć we współczesnym świecie, by nie uciekać w uzależnienia?" W programie wystąpienia socjologa, toksykologa, psychologa i psychoterapeutów, wstęp wolny.

więcej

Sportowa jesień krakowskiego MONARU

2014-10-23


Pacjenci i kadra ośrodka MONARU w Krakowie wzięli udział w Nowohuckim Festiwalu Biegowym oraz Wiślanym Rajdzie Rowerowym. Wystartowali w biegach na różnych dystansach, rozegrali mecz z politykami i spotkali się z prezydentem Bronisławem Komorowskim.

więcej

Wielkopolska. Podopieczni MONARU dla najmłodszych sąsiadów

2014-10-22


Mieszkańcy Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT w Rożnowicach angażują się w przedsięwzięcia służące lokalnej społeczności. Pracują jako wolontariusze przy organizacji imprez sportowych, a szczególnie chętnie biorą udział w projektach adresowanych do dzieci.

więcej

Ostatnie pożegnanie Andrzeja Dobryniewskiego

2014-10-21


Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, iż 19 października 2014 roku w tragicznym wypadku zginął Andrzej Dobryniewski, od roku 2002 związany z Wielkopolskim Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 23 października o godzinie 14:30 w kościele Św. Bartłomieja Apostoła w Objezierzu.

więcej

Mecz MONAR kontra politycy w Krakowie

2014-10-17


Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie, podczas meczu piłki nożnej, który zostanie rozegrany w sobotę, 18 października, na stadionie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków-Wschód (os. Szkolne 39). Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.15 i będzie jedną z imprez towarzyszących organizowanych w ramach Nowohuckiego Festiwalu Biegowego.

więcej

Zaczęło się w Głoskowie

2014-10-15


Dziś symboliczne urodziny MONARU - obchodzimy je 15 października na pamiątkę przeprowadzki Marka Kotańskiego wraz z pacjentami i kadrą, ze szpitala w Garwolinie do Głoskowa (1978). Z najlepszymi życzeniami dla byłych i obecnych pacjentów, pracowników, członków i przyjaciół MONARU, zapraszamy na chwilę wspomnień z Polską Kroniką Filmową.

więcej

Stowarzyszenie MONAR wobec leczenia substytucyjnego

2014-10-09


Stowarzyszenie MONAR jest zaniepokojone sposobem prowadzenia w Polsce terapii substytucyjnej wobec osób uzależnionych od narkotyków. W naszym przekonaniu, przepisy określające metody tego leczenia coraz mniej odpowiadają współczesnym tendencjom w służbie zdrowia i kierunkom rozwoju tej formy interwencji leczniczej w innych krajach Unii Europejskiej.

więcej

Ukraińcy chcą uczyć się od MONARU

2014-10-08


Terapeuci, lekarze i duchowni z Kijowa, Lwowa, Doniecka, Równego i Drohobycza odwiedzili placówki MONARU w Warszawie i Wyszkowie. W stołecznym Centrum Pomocy Bliźniemu o monarowskim systemie przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu opowiedziała im Jolanta Łazuga-Koczurowska, szefowa Stowarzyszenia.

więcej

Zakazane i niezakazane piosenki

2014-10-07


Widowiskiem artystycznym, złożonym z historycznych i współczesnych piosenek, uczcili 11. rocznicę utworzenia Oddziału Terapii Uzależnień przy ul. Marywilskiej w Warszawie jego pacjenci i terapeuci. Przedstawienie odbyło się 7 października.

więcej

Wielkopolska. Wspomnienia i sportowe emocje

2014-09-26


W Rożnowicach odbył się 20 września II Bieg im. Marka Stefaniaka, poświęcony pamięci zmarłego w ubiegłym roku twórcy i wieloletniego dyrektora Wielkopolskiego Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT. Wzięła w nim udział ponad setka biegaczy, zorganizowano także zawody nordic walking.

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011