Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

30 lat ośrodka MONARU w Łodzi

2014-09-22


Swoje 30. urodziny łódzki MONAR uczcił organizując bieg na 10 km „Zdrowa dycha”, w którym wystartowało ponad 130 osób. Specjalnymi gośćmi jubileuszowej imprezy byli twórcy filmu „Miasto 44” - reżyser Jan Komasa i grający główną rolę aktor Józef Pawłowski.

więcej

Przygotowanie do zmian w modelu lecznictwa

2014-09-19


Kierownicy ośrodków rehabilitacyjnych i poradni MONARU zebrali się 19 września w Warszawie, aby omówić szczegóły reformy monarowskiego systemu leczenia. Kierunki zmian przybliżyła Jolanta Łazuga-Koczurowska, przewodnicząca Zarządu Głównego.

więcej

Współtworzymy system leczenia uzależnień na Ukrainie

2014-09-17


MONAR i Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii są równorzędnymi partnerami w realizacji projektu pod nazwą „Doskonalenie kompetencji zawodowych terapeutów uzależnień na Ukrainie w oparciu o najlepsze doświadczenia państw Unii Europejskiej”. O szczegółach opowiada Jagoda Władoń, pełnomocnik Zarządu Głównego MONARU ds. współpracy zagranicznej.

więcej

Warszawa. Niedziela z organizacjami pozarządowymi

2014-09-15


Porady terapeuty, materiały informacyjne, ale przede wszystkim występy młodych artystów hip-hopu promujących twórcze sposoby spędzania wolnego czasu, złożyły się na prezentację MONARU podczas Pikniku Inicjatyw Obywatelskich, który odbył się 14 września na Krakowskim Przedmieściu.

więcej

Opolskie. Z Czech do Zbicka na mecz i spektakle

2014-09-10


Ośrodek MONAR w Zbicku odwiedzili członkowie społeczności terapeutycznej FENIX z Bilej Vody w Czechach. Wizyta odbyła się w dniach 7-9 września, a goście przyjechali na rowerach, pokonując trasę liczącą 110 km. Polacy i Czesi wzięli udział we wspólnych zajęciach sportowych i artystycznych.

więcej

Workcamp w Wyszkowie

2014-09-09


Na przełomie sierpnia i września w ośrodku MONARU w Wyszkowie gościli wolontariusze z SCI (Service Civil International). Wizyta odbyła się w ramach workcampu, czyli międzynarodowego projektu grupowego wolontariatu krótkoterminowego.

więcej

Stażyści z MONARU w sklepach Marks & Spencer Polska

2014-09-04


Dziewiętnaścioro podopiecznych Stowarzyszenia MONAR bierze udział w programie Marks & Start, który ma im pomóc w powrocie na rynek pracy. Przez miesiąc będą pracować w sklepach znanej sieci detalicznej.

więcej

Współpraca z Fundacją Moja Dominikana

2014-09-01


Stowarzyszenie MONAR podpisało list intencyjny w sprawie udziału w projekcie "Szkoła pod palmami", realizowanym przez Fundację Moja Dominikana. W ramach projektu młodzież będzie odbywać wolontariat w ośrodkach MONARU, a laureaci wyjadą na Dominikanę.

więcej

Zmarł Leszek Jone

2014-08-29


Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, iż 28 sierpnia 2014 roku zmarł Leszek Jone, od roku 2008 kierownik prowadzonego przez Wielkopolskie Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT Domu Readaptacji Społecznej dla Osób Objętych Eksmisją, mieszczącego się przy ul. Starołęckiej 36/38 w Poznaniu.

więcej

Wielkopolskie. Pamięci Marka Stefaniaka

2014-08-28


29 sierpnia mija pierwsza rocznica śmierci twórcy i wieloletniego dyrektora Wielkopolskiego Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT. W Rożnowicach odbędzie się 20 września upamiętniający go bieg na dystansie 10 km, organizowany przez Obornickie Centrum Sportu z inicjatywy MONARU.

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011