Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

Pani minister w ośrodku MONARU

2014-05-20


Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT w Zielińcu odwiedziła 13 maja Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Podczas spotkania z kadrą i podopiecznymi placówki podkreślała, że warto inwestować w politykę społeczną.

więcej

Rodzina Pawła Czujkiewicza dziękuje za wsparcie

2014-05-15


Kochani przyjaciele, droga rodzino, koledzy i koleżanki z pracy, wychowankowie, neofici i wszyscy znajomi, dnia 30.04.2014 umarł Paweł - kochający mąż, cudowny ojciec, dobry człowiek. Pragnę podziękować Wam wszystkim, że towarzyszyliście Pawłowi w jego ostatniej wyprawie.

więcej

Obradował Parlament Pacjentów MONARU

2014-05-13


Podczas spotkania w Warszawie Parlament Pacjentów Stowarzyszenia MONAR zadeklarował chęć udziału społeczności monarowskich ośrodków w Światowych Dniach Młodzieży, zapoznał się z planami działalności "Fundacji na rzecz reintegracji społecznej i zawodowej MONAR" oraz omówił nadchodzące imprezy sportowe i kulturalne.

więcej

Majówka na sportowo

2014-05-12


Prowadzony przez nasze Stowarzyszenie ośrodek w Wyszkowie zorganizował 1 maja turniej piłkarski, w którym wzięły udział reprezentacje sześciu placówek terapeutycznych. Inicjatorem imprezy był jeden z pacjentów wyszkowskiego MONARU.

więcej

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

2014-05-06


Z okazji 10-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej zapraszamy do odwiedzenia placówek Stowarzyszenia MONAR, w których były w ostatnim czasie lub są obecnie realizowane projekty finansowane ze środków UE. W ramach Dni Otwartych będzie można zwiedzić zmodernizowane obiekty, a także porozmawiać z kadrą i beneficjentami projektów unijnych.

więcej

Wyjątkowe osiągnięcia MONARU w Crossie Straceńców

2014-05-05


Jakub Kuziel, reprezentant ośrodka MONARU w Czerwonym Dworku, zwyciężył w rywalizacji na dystansie 5 555 m, a Damian Rudy (MONAR Wrocław) był trzeci, podczas biegu rozegranego 26 kwietnia na torze motocrossowym w Głogowie. Łącznie, na dwóch dystansach, w barwach naszego stowarzyszenia wystartowało 108 zawodników.

więcej

Zmarł Paweł Czujkiewicz

2014-05-01


Z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 30 kwietnia 2014 roku zmarł, przegrywając ciężką walkę z nowotworem, nasz wieloletni pracownik, terapeuta ośrodka MONAR w Ostrołęce - Paweł Czujkiewicz. Miał 49 lat, od 2001 roku był związany z naszym Ośrodkiem, w latach 2003-2009 był jego liderem. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 3 maja 2014 r.

więcej

Studenci APS w warszawskiej poradni dla osób bezdomnych

2014-04-30


Poradnia Interwencyjno-Konsultacyjna MONARU przy ul. Hożej w Warszawie zorganizowała zajęcia dla studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej. Podczas spotkań z kadrą poradni oraz podopiecznymi Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT młodzież poznawała specyfikę pracy z osobami bezdomnymi.

więcej

Potrzeba specjalistycznej oferty pomocowej

2014-04-30


W warszawskim Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT obradowała 30 kwietnia Komisja Dialogu Społecznego ds. Bezdomności. Jednym z głównych tematów była specjalistyczna pomoc dla osób bezdomnych z zaburzeniami i chorobami psychicznymi.

więcej

Przeciwko nowym substancjom psychoaktywnym

2014-04-29


Międzynarodowy projekt badawczy „New psychoactive substances among problem drug users” ma służyć wypracowaniu w skali europejskiej odpowiedzi na rosnącą konsumpcję nowych substancji psychoaktywnych (tzw. dopalaczy). Stowarzyszenie MONAR jest reprezentowane w tym projekcie przez Poradnię Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień w Krakowie.

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011