Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

Wielkopolskie. Młody kierownik kandydatem na człowieka roku

2014-01-15


Daniel Wiśniewski, kierownik Domu dla Osób Bezdomnych i Najuboższych MONAR-MARKOT w Gościejewie, jest jednym z nominowanych w plebiscycie Człowiek Roku 2013 Powiatu Obornickiego. Plebiscyt trwa do 28 stycznia, a jego zwycięzca będzie jednym z kandydatów do tytułu człowieka roku w województwie wielkopolskim.

więcej

Kolędy na bluesową nutę

2014-01-10


Młodzież i terapeuci z ośrodka MONARU w Gdańsku przygotowali program artystyczny złożony ze znanych kolęd w nowych, zaskakujących aranżacjach. W pierwszych dniach stycznia wystąpili z koncertami w kilku placówkach MONARU, wszędzie wzbudzając aplauz publiczności.

więcej

Obieżyświat w nieodłącznym kapeluszu

2014-01-08


Roman Piniaś, kierownik ośrodka MONARU w Zbicku, wspomina początki i dalszy przebieg współpracy z holenderską fundacją Henri Nouwen Stichting, która na przestrzeni 10 lat udzieliła znaczącego wsparcia wielu placówkom Stowarzyszenia MONAR w całej Polsce.

więcej

Wielkopolskie. Wyjątkowy wieczór w pilskiej placówce MONARU

2014-01-07


W Pilskim Centrum Pomocy Bliźniemu zorganizowano 23 grudnia jasełka. W przedstawieniu wystąpili mieszkańcy PCPB, na widowni zasiedli liczni goście, a harcerze przekazali placówce Betlejemskie Światło Pokoju - symbol ciepła, miłości, pokoju i nadziei.

więcej

Sprostowanie do artykułu w Wirtualnej Polsce

2014-01-03


W związku z opublikowaniem artykułu pt. "Miliardy utracone na marihuanie" informuję, że Stowarzyszenie MONAR nie prowadziło i nie prowadzi współpracy z Wolnymi Konopiami w zakresie określania ton spalanej przez Polaków marihuany. MONAR leczy natomiast osoby uzależnione od substancji psychoaktywnych i cierpiące na szereg zaburzeń, spowodowanych m.in. zażywaniem marihuany.

więcej

Wychowanie i profilaktyka mogą zapobiec tragedii

2014-01-03


Widząc osobę nietrzeźwą próbującą usiąść za kierownicą powinniśmy reagować - nie ma wątpliwości Jolanta Łazuga-Koczurowska. Szefowa MONARU była gościem programu w TVN24, poświęconego wypadkowi w Kamieniu Pomorskim.

więcej

Trzecia edycja programu edukacji ekonomicznej

2013-12-30


Podopieczni kolejnych 12 placówek MONARU wezmą udział w warsztatach podnoszących ich kompetencje w zakresie gospodarowania finansami osobistymi. Projekt "ABC budżetu domowego, oszczędzania i pożyczania" jest realizowany przez MONAR we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim, w ramach programu edukacji ekonomicznej.

więcej

Zapraszamy na wspólne kolędowanie

2013-12-27


Zarząd Główny Stowarzyszenia MONAR i Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT przy ul. Marywilskiej 44A w Warszawie zapraszają na spotkanie noworoczne przy kolędach, które odbędzie się 9 stycznia (początek o godz. 18) w świetlicy CPB. Wszyscy śpiewający i muzykujący mile widziani, wstęp wolny.

więcej

Warszawa. Magia świąt i cud trzeźwości

2013-12-18


Absolwenci programów terapeutycznych prowadzonych w Ośrodku Terapii Uzależnień działającym w strukturach Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT na warszawskiej Białołęce, spotkali się 17 grudnia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, aby podzielić się opłatkiem i radością z nowego życia.

więcej

Streetworkerzy MONARU na Akademii Sztuk Pięknych

2013-12-17


Aleksandra Łukasiewicz kierująca adresowanym do osób bezdomnych programem streetworkingu, realizowanym przez warszawskie Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT oraz pracujący w tym programie Szymon Miler byli gośćmi Wydziału Sztuki Mediów ASP w Warszawie. Rozmawiali ze studentami o bezdomności i jej społecznym odbiorze.

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011