Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

Spotkanie społeczności terapeutycznych Kulturfest

2013-09-26


Przedstawiciele czterech monarowskich społeczności (z Gdańska, Rożnowic, Graczy i Zbicka) w dniach 20-21 września 2013 r. wzięli udział w imprezie zorganizowanej w ośrodku "Magdalena" w pobliżu czeskiej Pragi. Mieli okazję zaprezentować międzynarodowej publiczności swój dorobek artystyczny i uczestniczyć w rywalizacji sportowej.

więcej

Wielkopolska. MONAR na rzecz przedsiębiorczości społecznej

2013-09-19


W Poznaniu otwarto Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej i powołano jego zespół organizacyjno-programowy. Porozumienie w sprawie utworzenia zespołu podpisali 17 września m.in. przedstawiciele samorządów i organizacji pozarządowych, w tym MONARU.

więcej

Marek Grondas pełnomocnikiem ds. leczenia

2013-09-17


Zarząd Główny Stowarzyszenia MONAR powołał Marka Grondasa na stanowisko pełnomocnika ds. leczenia, terapii i rehabilitacji. Będzie on odpowiedzialny m.in. za kreowanie polityki stowarzyszenia w zakresie leczenia uzależnień, rozwój systemu lecznictwa, integrację środowiska terapeutów i reprezentowanie go w kontaktach z podmiotami zewnętrznymi, w tym NFZ.

więcej

Warszawa. Zaproszenie na warsztaty wokalne

2013-09-16


Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT zaprasza do udziału w warsztatach wokalnych "Nasz Głos w świecie", które poprowadzą Anna i Jacek Przybyszowie. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się w piątek 20 września o godz. 18.00 w CPB przy ul. Marywilskiej 44 a (sala Laboratorium Pracy).

więcej

Warszawa. Sąsiedzki piknik na Białołęce

2013-09-15


Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT oraz Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy zorganizowały 14 września Piknik Sąsiedzki PROM. Impreza służyła integracji mieszkańców Białołęki, a także promocji rozwoju zawodowego, zatrudnienia i zdrowia.

więcej

Świętokrzyskie. Nagroda wojewody dla ośrodka w Stąporkowie

2013-09-11


Dom dla Osób Bezdomnych i Najuboższych MONAR-MARKOT w Stąporkowie został jednym z laureatów tegorocznej edycji nagrody Czyste Serce, przyznawanej przez Wojewodę Świętokrzyskiego. Z rąk wojewody Bożentyny Pałki-Koruby nagrodę odebrał kierujący placówką Piotr Radziwon.

więcej

Wielkopolskie. Monarowisko 2013

2013-09-09


W Wielkopolskim Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT w Rożnowicach pod Poznaniem odbyło się spotkanie społeczności terapeutycznych z ośrodków MONARU w całej Polsce. Wzięli w nim udział pacjenci, podopieczni, członkowie i przyjaciele stowarzyszenia. W programie znalazły się rozgrywki sportowe i prezentacje artystyczne. Imprezę poświęcono pamięci Marka Stefaniaka.

więcej

Projekt GSWB. Raport końcowy z audytu naukowego

2013-09-05


Zapraszamy do zapoznania się z analizą raportów badawczych opracowanych w ramach badań ewaluacyjnych prowadzonych w 19 Partnerstwach Lokalnych, które przystąpiły do projektu pilotażowej realizacji Gminnego Standardu Wychodzenia z Bezdomności.

więcej

Ostatnia droga Marka Stefaniaka

2013-09-04


Rodzina, przyjaciele, współpracownicy i podopieczni pożegnali 4 września Marka Stefaniaka. W ostatniej drodze towarzyszyła zmarłemu twórcy i dyrektorowi Wielkopolskiego Centrum Pomocy Bliźniemu blisko stuosobowa delegacja placówek z Poznania i Rożnowic. Żegnali go przyjaciele z Zarządu Głównego MONARU, do którego należał, a także koleżanki i koledzy z ośrodków w całej Polsce.

więcej

Rozmowa z Jolantą Łazugą-Koczurowską w Dzienniku Bałtyckim

2013-09-03


Wywiad pozwala osobom niezorientowanym w tematyce przeciwdziałania narkomanii ocenić opinie rozpowszechniane przez pojawiającego się ostatnio w mediach Jacka Charmasta, podającego się za rzecznika praw osób uzależnionych.

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011