Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

Ekspedycja Monar - Projekt realizowany w ramach Programu Erasmus+

2016-05-19


Dzięki środkom uzyskanym w ramach programu Erasmus Plus - Mobilność Kadry edukacji dorosłych już 15 maja dwóch specjalistów terapii uzależnień z ośrodków Monaru w Ozorkowie i Głoskowie zainaugurowało serię wyjazdów stażowych do organizacji partnerskich w Hiszpanii, Włoszech, Belgii i Czechach.

więcej

Profilaktyka zakażeń HIV/AIDS w Polce w latach 2013 - 14

2016-05-12


„Profilaktyka zakażeń HIV/AIDS w Polce w latach 2013 - 2014. Analiza zebranych danych, wnioski i rekomendacje”

więcej

Konkurs Ministerstwa Rodziny,Pracy i Polityki Społecznej.

2016-04-29


MONAR otrzyma z budżetu Państwa  prawie 800 000 zł na programy aktywnej pomocy w placówkach Markot .

więcej

Zmiana siedziby Ośrodka na Wenedów w Warszawie!

2016-04-28


Zmiana siedziby Krótkoterminowego Ośrodka Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień.

więcej

MONAR wobec uchwały Rady Miasta Stołecznego Warszawy z 21.04.16

2016-04-26


Stanowisko Zarządu Głównego Stowarzyszenia MONAR wobec uchwały Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 21 kwietnia w sprawie przepisów porządkowych obowiązujących w lokalnym transporcie zbiorowym.

więcej

Przerwa w pracy Biura Zarządu Głównego Stowarzyszenia Monar

2016-04-26


Informujemy, że biuro Zarządu Głównego Stowarzyszenia MONAR w Warszawie przy ul. Nowolipki 9B będzie nieczynne w dniach 2-3 maja 2016 r. Przepraszamy za utrudnienia.

więcej

VI Cross Straceńców, Głogów 2016

2016-04-26


Już po raz 6. miłośnicy biegania z całej Polski spotkali się 23 i 24. kwietnia w Głogowie, by zmierzyć się ze swoimi słabościami na torze motocrossowym. W wydarzeniu wzięło udział 240 reprezentantów Stowarzyszenia MONAR.

więcej

20 - lecie Dnia Ludzi Bezdomnych

2016-04-20


Pod wspólnym hasłem : „Bezdomność nie zaczyna się jesienią i nie kończy wiosną”  14 kwietnia br. w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu odbyły się seminaria upamiętniające  20 rocznicę  ogłoszenia przez Marka Kotańskiego   Dnia Osób Bezdomnych . Seminaria tez zostały objęte honorowym patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich, Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Marszałków Województw Dolnośląskiego, Mazowieckiego oraz Wielkopolskiego. Uczestniczyło w nich ponad 400 osób. Profesjonalne  wsparcie zapewnili  znakomici  naukowcy – w Warszawie  prof. Jacek Hołówka  i  prof. Andrzej Zybała, w Poznaniu prof. Anna Michalska, prof. Dobroniega Trawkowska, dr Jolanta Twardowska-Rajewska, dr. Andrzej Rossa, we Wrocławiu prof. dr. hab. Dorota Rybczyńska- Abdel Kawy oraz  dr Mariola Racław. Wśród wykładowców byli znani eksperci  –  Cezary Miżejewski ekspert ds. ekonomii społecznej oraz Elżbieta Szadura -Urbańska ekspertka ds. pomocy rodzinom z dziećmi, psycholog Biura Rzecznika Praw Dziecka.

więcej

Kwietniowy Parlament Pacjentów

2016-04-08


W dniach 01-02 kwietnia 2016r  odbyły się obrady Parlamentu Pacjentów MONARU. Tym razem 43 przedstawicieli ośrodków z całej Polski po raz pierwszy spotkało się w Ośrodku Rehabilitacyjno- Readaptacyjnym w Zaczerlanach. W spotkaniu udział wzięli również:  Andrzej Wilecki – Rzecznik Praw Osób Uzależnionych, Dominika Jagielska – Grzybek – Terapeuta Ośrodka w Zaczerlanach oraz Sandra Korpal – reprezentująca Zespół ds. Kontaktów z Mediami i Promocji Stowarzyszenia MONAR.

więcej

Bezdomność nie zaczyna się jesienią i nie kończy wiosną.

2016-04-05


14 kwietnia 2016r Stowarzyszenie MONAR organizuje ogólnopolskie seminaria we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu  pod hasłem Bezdomność nie zaczyna się jesienią i nie kończy wiosną.Wydarzenie jest organizowane w  20 rocznicę ogłoszenia przez Marka Kotańskiego 14 kwietnia Dniem Ludzi Bezdomnych i zostało objęte honorowym patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich , Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Marszałków Województw Dolnośląskiego, Mazowieckiego oraz Wielkopolskiego .

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011