Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

MONAR patronem książki rosyjskiego społecznika

2012-05-25


W warszawskim Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT przy ul. Marywilskiej gościł 24 maja Albert Lichanow, znany rosyjski pisarz i społecznik działający na rzecz dzieci. Wizyta była związana z polską premierą książki „NIKT”, nad którą patronat objęło Stowarzyszenie MONAR.

więcej

Filmowa przygoda seniorów

2012-05-23


W Szczecińskim Inkubatorze Kultury odbył się 11 maja premierowy pokaz filmu "Kambek", który jest świadectwem pracy członków koła Foto/Video z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Partnerem projektu, realizowanego przez Stowarzyszenie Kamera, jest MONAR, a związane z nim warsztaty filmowe będą częścią naszych działań podczas tegorocznego festiwalu Przystanek Woodstock.

więcej

Warszawa. Młodzieżowa debata o profilaktyce uzależnień

2012-05-22


Młodzież ze Śląska spotkała się w siedzibie Senatu RP z parlamentarzystami i specjalistami zajmującymi się profilaktyką uzależnień. Młodzi uczestnicy spotkania przedstawili swoje oceny i propozycje dotyczące polityki antynarkotykowej. Wśród instytucji i organizacji reprezentowanych podczas debaty było również Stowarzyszenie MONAR.

więcej

Jak skutecznie zabiegać o środki zewnętrzne

2012-05-10


Kierownicy placówek MONAR-MARKOT z całej Polski uczyli się w Warszawie jak tworzyć i opisywać projekty starając się o dotacje na realizację programów dla swoich podopiecznych. Szkolenie zostało zorganizowane 9 maja w Centrum Pomocy Bliźniemu przy ul. Marywilskiej, przez Biuro Zarządu Głównego MONARU.

więcej

Kotan miał wspaniałą intuicję

2012-05-04


Nigdy nie krzywdził krytyką tych, którzy na to nie zasłużyli, natomiast ci co zawiedli - drżeli słysząc jego słowa. Terapie z jego udziałem przypominały mi warsztaty teatralne u takich demiurgów teatru jak Grotowski czy Kantor - o swoich spotkaniach z Markiem Kotańskim opowiada Ryszard Częstochowski, koordynator poradni MONARU w Bydgoszczy.

więcej

Głos MONARU w dyskusji o terapii uzależnień

2012-04-27


Specjaliści MONARU wzięli udział w debacie poświęconej przeciwdziałaniu narkomanii i dostępnym formom terapii. Spotkanie zorganizowane 26 kwietnia w Warszawie przez Puls Medycyny, było okazją do wymiany poglądów między reprezentantami różnych nurtów leczenia uzależnień.

więcej

Łódź. Pomoc dla uzależnionych od hazardu i internetu

2012-04-26


Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzależnień MONAR w Łodzi (ul. Tuszyńska 106) rozpoczęła w lutym 2012 r. realizację kompleksowego programu pomocy dla osób uzależnionych od hazardu i nowoczesnych urządzeń multimedialnych, ich bliskich i rodzin z Łodzi i z województwa łódzkiego.

więcej

Wyłoniono partnerstwa do wdrożenia Modelu GSWB

2012-04-24


Ogłoszone zostały wyniki drugiego etapu konkursu na pilotażowe wdrażanie Modelu Gminnego Standardu Wychodzenia z Bezdomności w ramach projektu systemowego "Standardy w pomocy", w którym jednym z partnerów jest MONAR. Wiemy już kto i jakie standardy zamierza przetestować.

więcej

Pierwsze szkolenia z edukacji ekonomicznej

2012-04-20


W Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT w Warszawie odbyła się 19 kwietnia oficjalna inauguracja projektu „ABC budżetu domowego, oszczędzania i pożyczania”. Certyfikaty ukończenia szkoleń odebrali pierwsi uczestnicy projektu, realizowanego dzięki dofinansowaniu NBP.

więcej

Warszawa. Walny Zjazd poświęcony zmianie statutu

2012-04-16


Walny Zjazd Członków Stowarzyszenia MONAR zatwierdził 14 kwietnia nowy statut MONARU. Jak tłumaczył Marek Grondas, przewodniczący Komisji Statutowej, zmiany nie mają rewolucyjnego charakteru, służą natomiast unowocześnieniu dokumentu, który stanowi fundament pracy stowarzyszenia.

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011