Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

Anna Pejas

Wolne miejsca w programie wspierającym leczenie substytucyjne

2014-03-05


Krótkoterminowy Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Warszawie przy ul. Wenedów zaprasza do udziału w programie "Poprawa jakości życia i funkcjonowania społecznego pacjentów programów substytucyjnych".

Program trwa trzy miesiące i jest przeznaczony dla uzależnionych podopiecznych programów substytucyjnych, wymagających wsparcia w zakresie nabywania umiejętności społecznych, poprawy jakości życia oraz umiejętności wychowawczych. Dla uczestników przygotowano specjalną ofertę warsztatów, która obejmuje m.in. zajęcia ukierunkowane na rozwój osobisty, odbudowanie więzi rodzinnych, kształtowanie umiejętności wychowawczych oraz niwelowanie toksycznych schematów w relacjach partnerskich.

- W naszych działaniach skupiamy się głównie na takim kształtowaniu umiejętności uczestników zajęć, aby mogli oni w sposób poprawny funkcjonować w społeczeństwie (wrócić do swoich rodzin, samodzielnie pracować). W ramach warsztatów aktywizacji zawodowej uczymy też jak odnaleźć się na rynku pracy - dodaje Anna Pejas z ośrodka przy ul. Wenedów.

Placówka dysponuje miejscami noclegowymi, w razie potrzeby zapewnia środki czystości oraz odzież. Ponadto uczestnicy programu mogą skorzystać z darmowych porad prawnych. Program jest realizowany przy wsparciu Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, pod numerem 22 425 58 06, bądź drogą mailową, pisząc na adres wenedow@monar.org.


powrót
Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011