Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

Ekipa z ośrodka w Graczach

Zawodnicy z Graczy na trasie biegu w Sobótce

2012-03-30


Udziałem w Półmaratonie Ślężańskim rozpoczęli tegoroczny sezon biegowy zawodnicy z ośrodka rehabilitacyjno-readaptacyjnego MONARU w Graczach na Opolszczyźnie. W największym na Dolnym Śląsku biegu, zorganizowanym 24 marca, wzięli udział pacjenci, absolwenci i kierownik placówki.

W sumie w imprezie uczestniczyło 15 osób związanych z ośrodkiem w Graczach. - Trasa wiodła wokół masywu Ślęży, przewyższenie wynosiło 208 m, do tego było dość gorąco. Tym większa satysfakcja z ukończenia biegu - opowiada Wojciech Fijałkowski, kierownik i lider ośrodka, a zarazem wiceprzewodniczący Zarządu Głównego MONARU.

Tegoroczny półmaraton w Sobótce ukończyło blisko trzy tys. osób. - Ogromne podziękowania chcę przekazać organizatorom imprezy, którzy przyjęli naszą ekipę bez wpisowego - dodaje Wojciech Fijałkowski.

Rocznie biegacze z Graczy ok. 10 razy startują w dużych biegach, w tym w półmaratonach i maratonach, m.in. we Wrocławiu i Krakowie. Sport to ważny element pracy nad sobą, w Graczach ceniony szczególnie. Najbliższy start czeka biegaczy z ośrodka na Opolszczyźnie już 22 kwietnia - tego właśnie dnia odbędzie się Cracovia Maraton.

 


powrót
Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011