Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

Odszedł Eric Broekaert

2016-09-29


Wczorajszy dzień był dla nas szczególnie smutny – otrzymaliśmy informację, że nasz wieloletni przyjaciel i mentor - prof. Eric Broekaert zmarł w szpitalu w Rzymie.

więcej

Projekt "Hip-Hop Entrepreneurship"

2016-09-21


Profilaktyczna, sierpniowa pocztówka: Projekt "Hip-Hop Entrepreneurship". 
W sierpniu br. Stowarzyszenie MONAR brało udział w międzynarodowym projekcie 'Hip - Hop Entrepreneurship'. Specjalista ds. Profilaktyki Jan Władoń wraz z młodzieżą z Hip-Hop Akademii prowadzili warsztaty taneczne dla młodzieży z Bułgarii, Chorwacji, Węgier oraz Polski. Celem całego przedsięwzięcia było nagranie video klipu promującego projekt. Zajęcia trwały od wczesnych godzin porannych do wieczora, podczas których uczestnicy wymieniali się doświadczeniami w wykorzystywaniu elementów kultury Hip-Hop przy pracy z młodzieżą zagrożoną problemem defaworyzacji.

więcej

'Moje dziecko jest najważniejsze'

2016-09-19


Stowarzyszenie MONAR dzięki dotacji THE VELUX FUNDATIONS przyznanej przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę relizuje drugi już projekt dla kadry oraz podopiecznych Domów dla Samotnych Matek z Dziećmi - MARKOT.

Stowarzyszenie Monar dzięki dotacji THE VELUX FUNDATIONS przyznanej przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę realizuje drugi już projekt

dla kadry oraz podopiecznych Domów dla  Samotnych Matek z Dziećmi- Markot .

więcej

SIŁACZE SPOŁECZNI w Domu Samotnej Matki MONAR-MARKOT

2016-08-29


12 sierpnia 2016 roku Dom Samotnej Matki MONAR – MARKOT w Zopowy odbyła się niezwykła wizyta. Placówkę i jej mieszkańców odwiedzili aktorzy – Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski.

więcej

Zmarł Zbigniew Wizner

2016-08-12


Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, iż w dniu 10.08.2016 r zmarł Zbigniew Wizner -wieloletni pracownik i przyjaciel Stowarzyszenia MONAR związany z Ruchem Wychodzenia z Bezdomności .
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 16.08.2016 o godzinie 15 w Pomiechówku, w Kościele p.w św. Anny.

więcej

Dystrybutor Dobra - co dalej?

2016-08-10


Działania po zakończeniu zbiórki na Dystrybutor Dobra na portalu polakpotrafi.pl

więcej

MONAR wsparł uczestników Światowych Dni Młodzieży

2016-08-03


31. Światowe Dni Młodzieży były jednym z największych wydarzeń historii naszego kraju – uczestniczyło w nich blisko trzy miliony ludzi, przybyszów z całego świata. Stowarzyszenie MONAR również odegrało w nim swoją rolę.

więcej

14 rocznica śmierci Marka Kotańskiego

2016-08-01


W 14 rocznicę śmierci Marka Kotańskiego (1942-2002), twórcy MONARU i wielkiego polskiego społecznika  w warszawskim kościele św. Stanisława Kostki przy ul. Kardynała Stanisława Hozjusza 2 na Żoliborzu, 19.08.2016 o godzinie 18 zostanie odprawiona msza św. w intencji zmarłego.

więcej

Lipcowy Parlament Pacjentów

2016-07-29


23.07.2016 przedstawiciele placówek MONAR oraz MONAR – MARKOT z całej Polski, spotkali się w Sokolnikach, by przedyskutować i  zaplanować dalsze działania związane z ważnymi wydarzeniami w Stowarzyszeniu, a także by wybrać nowych przedstawicieli Parlamentu Pacjentów.  W wydarzeniu uczestniczyli również:  Andrzej Wilecki – Rzecznik Praw Osób Uzależnionych Stowarzyszenia MONAR, Kierownik Ośrodka MONAR w Zaczerlanach oraz Sandra Korpal – reprezentująca Zespół ds. Kontaktów z Mediami i Promocji Stowarzyszenia MONAR.  Tym razem trudu organizacji spotkania podjął się Ośrodek MONAR w Sokolnikach.

więcej

Profi Camp czyli monarowska profilaktyka na Woodstocku

2016-07-23


Już po raz kolejny MONAR był obecny na Przystanku Woodstock, który w tym roku odbył się w połowie lipca w Kostrzyniu nad Odrą. Tradycyjnie przygotowaliśmy  bogatą ofertę zajęć i warsztatów dla uczestników festiwalu. Pełni energii i zapału pojawiliśmy się na miejscu. Niestety wszystko stanęło pod znakiem zapytania…

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011