Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

Profilaktyka zakażeń HIV/AIDS w Polce w latach 2013 - 2014

2015-05-07


„Profilaktyka zakażeń HIV/AIDS w Polce w latach 2013 - 2014. Analiza zebranych danych, wnioski i rekomendacje”

więcej

Podsumowanie projektu Słoneczna Droga

2015-04-30


W Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Gaudynkach (woj. warmińsko-mazurskie) odbyła się 23 kwietnia konferencja podsumowująca projekt Słoneczna Droga współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

Medal Kazimierza Wielkiego dla poradni MONARU

2015-04-29


Poradnia Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień w Bydgoszczy działa od 30 lat i była pierwszą tego typu placówką w regionie. Została wyróżniona Medalem Kazimierza Wielkiego, przyznawanym przez Radę Miasta Bydgoszczy za szczególne zasługi dla miasta.

więcej

Harasimowicz wybrany do Warszawskiej Rady Pożytku

2015-04-28


Kierownik poradni MONARU na Ochocie zostanie członkiem Warszawskiej Rady Pożytku trzeciej kadencji. Rada to organ opiniująco-doradczy władz stolicy. Tomasz Harasimowicz jest jednym z 10 przedstawicieli trzeciego sektora wybranych do niej w dwustopniowych wyborach.

więcej

Ekspertki MONARU w popularnym programie TVP1

2015-04-20


Magdalena Chutko-Malinowska, warszawska streetworkerka Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT przy ul. Marywilskiej oraz Olga Radziwon, kierowniczka Domu dla Osób Bezdomnych i Najuboższych MONAR-MARKOT w Bobrowcu, były gośćmi Agaty Młynarskiej w programie "Świat się kręci" na antenie TVP1. Jak pomagać osobom żebrzącym na ulicy? - zastanawiali się uczestnicy audycji.

więcej

Wałbrzych. Zagłębie twórczości już działa!

2015-04-16


W Wałbrzychu otwarta została poradnia profilaktyczno-konsultacyjna prowadzona przez Stowarzyszenie MONAR. - Kiedyś było to zagłębie węglowe dzisiaj jest zagłębie młodzieżowe - powiedział Piotr Gałek, kierownik placówki. O zagrożeniach, na jakie narażeni są współcześnie młodzi ludzie, mówiła Jolanta Łazuga-Koczurowska, przewodnicząca Zarządu Głównego Stowarzyszenia MONAR.

więcej

I ty możesz zostać bezdomnym!

2015-04-15


Dziesiątki osób, w geście solidarności z bezdomnymi, przez minutę klęczało w sercu Warszawy trzymając kartki z hasłami „I Ty możesz zostać bezdomnym” oraz „Daj siebie innym”.  Flash mob, czyli błyskawiczny happening, w Dniu Ludzi Bezdomnych zorganizowało przy stacji metra Centrum Stowarzyszenie MONAR.

więcej

Coraz więcej ludzi na granicy bezdomności

2015-04-15


W "Raporcie z Polski" na antenie TVP Regionalnej jednym z tematów 14 kwietnia była bezdommność. O jej przyczynach i sposobach udzielania pomocy osobom bezdomnym, w Dniu Ludzi Bezdomnych opowiadał Łukasz Czernicki, zastępca dyrektora Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT w Warszawie.

więcej

Pomagamy bezdomnym przez cały rok

2015-04-14


W Dniu Ludzi Bezdomnych warto przypomnieć o działalności MONARU adresowanej do tej właśnie grupy. W 2014 r. MONAR prowadził 44 stacjonarne placówki Ruchu Wychodzenia z Bezdomności, przebywało w nich ponad 5,1 tys. osób. Ponadto 10,5 tys. osób skorzystało z pomocy trzech monarowskich noclegowni (w Warszawie, Poznaniu i Krakowie).

więcej

Dzień Ludzi Bezdomnych w Warszawie

2015-04-13


14 kwietnia 2015 roku o godzinie 15.00 w Dzień Ludzi Bezdomnych, przy wejściu na stację  Metro Centrum, dziesiątki osób uklękną w geście solidarności z ludźmi, których bieda i trudności życiowe rzuciły na kolana. Weź udział w wydarzeniu Stowarzyszenia Monar!

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011