Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

MONAR i NBP kontynuują współpracę

2014-12-30


Już po raz czwarty podopieczni Stowarzyszenia MONAR wezmą udział w szkoleniach na temat gospodarowania budżetem osobistym. Będzie to możliwe dzięki rozpoczęciu kolejnej edycji projektu „ABC budżetu domowego, oszczędzania i pożyczania”, realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

więcej

Życzenia świąteczno-noworoczne

2014-12-22


Serdeczne życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, ciepła i nadziei łączących ludzi w ten niezwykły czas, a także realizacji zamierzeń i spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku 2015 składają członkom, pracownikom, podopiecznym i przyjaciołom MONARU Zarząd Główny i Biuro Zarządu Głównego Stowarzyszenia MONAR.

więcej

Przedświąteczna akcja charytatywna ośrodka w Gościejewie

2014-12-22


Ponad 270 paczek ze słodyczami dla dzieci ze 156 rodzin przygotowali, dzięki wsparciu sponsorów, podopieczni ośrodka MONAR-MARKOT w Gościejewie (woj. wielkopolskie). To kolejna edycja akcji pod nazwą „Paka dla dzieciaka”. Do adresatów paczki trafią jeszcze przed świętami.

więcej

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia

2014-12-18


W ośrodkach MONARU odbywają się w okresie przedświątecznym spotkania opłatkowe z udziałem kadry i podopiecznych. Często towarzyszy im program artystyczny. W Rożnowicach pracownicy wcielili się w role Świętej Rodziny, w Warszawie ze świątecznym repertuarem wystąpił Marek Majewski.

więcej

Warszawa. Śpiewoterapia na Białołęce

2014-12-13


Pieśni gospel i tradycyjne kolędy znalazły się w repertuarze koncertu, który w ramach projektu „Nasz głos w świecie” odbył się 12 grudnia w Białołęckim Ośrodku Kultury. Koncert zakończył piątą już edycję projektu służącego integracji podopiecznych MONARU i mieszkańców Białołęki.

więcej

Przeciwko nieżyciowym przepisom

2014-12-11


Warszawska Komisja Dialogu Społecznego ds. Bezdomności spotkała się po raz ostatni w tym roku. Podsumowano tegoroczną działalność, dużo miejsca w dyskusji poświęcono nowym zasadom rozdzielania żywności z programu FEAD, krytykowanym przez organizacje pomagające osobom bezdomnym.

więcej

Wielkopolskie. Uzależnieni od futbolu

2014-12-04


Piłkarze poznańskiej Warty, w środę 3 grudnia, zagrali towarzyski mecz z pacjentami Ośrodka Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Rożnowicach 33. Spotkanie odbyło się w sali sportowej ośrodka MONARU, pod hasłem "Uzależnieni od futbolu".

więcej

Czerwona wstążka na znak solidarności

2014-12-01


Wolontariusze z ośrodków MONARU w Graczach i Zbicku oraz z poradni w Opolu prowadzonej przez nasze stowarzyszenie, zorganizowali 1 grudnia na opolskim rynku happening z okazji Światowego Dnia AIDS. Do udziału w nim zaprosili mieszkańców miasta.

więcej

Warszawa. Siostry Przybysz zaśpiewają z MONAREM

2014-11-28


Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT przy ul. Marywilskiej 44 A, Burmistrz Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy oraz Białołęcki Ośrodek Kultury zapraszają na koncert przedświąteczny, który odbędzie się 12 grudnia 2014 r. (pocz. o godz. 18.oo) w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. Van Gogha 1. Wstęp wolny.

więcej

Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz!

2014-11-28


Narodowy Bank Polski, z którym realizujemy program edukacji ekonomicznej dla naszych podopiecznych, wraz z innymi instytucjami publicznymi prowadzi akcję społeczną mającą uświadomić klientom firm pożyczkowych ryzyko związane z zaciąganiem tzw. chwilówek. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi tematu szczególnie ważnego w okresie przedświątecznym.

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011