Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

Nagroda dla kierownika ośrodka w Kędzierzynie-Koźlu

2013-12-16


Jacek Kolczyński, kierujący Domem dla Osób Bezdomnych i Najuboższych MONAR-MARKOT w Kędzierzynie-Koźlu, został uhonorowany Niezapominajką MOPS 2013, wyróżnieniem przyznawanym przez tamtejszy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

więcej

Wielkopolskie. Razem przeciwko bezdomności

2013-12-13


Dom dla Osób Bezdomnych i Najuboższych MONAR-MARKOT w Gościejewie, we współpracy z Wielkopolskim Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT w Rożnowicach, zorganizował 9 grudnia, w Obornickim Ośrodku Kultury, robocze spotkanie na temat współpracy lokalnej na rzecz osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością w powiecie obornickim.

więcej

Rzecznik Praw Osób Uzależnionych Stowarzyszenia MONAR

2013-12-10


Zarząd Główny Stowarzyszenia MONAR powołał Andrzeja Wileckiego na stanowisko rzecznika praw osób uzależnionych. Rzecznik czuwa nad przestrzeganiem praw pacjenta wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa oraz regulaminów wewnętrznych i statutu Stowarzyszenia.

więcej

VIII Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy

2013-12-09


Jolanta Łazuga-Koczurowska, kierująca stowarzyszeniem od śmierci Marka Kotańskiego w 2002 r., została ponownie wybrana na przewodniczącą Zarządu Głównego MONARU. W skład zarządu weszło ponadto osiem osób, reprezentujących różne nurty działalności organizacji.

więcej

Nowy przewodniczący Warszawskiej Rady Opiekuńczej

2013-12-04


Robert Starzyński, sekretarz Zarządu Głównego MONARU i dyrektor stołecznego Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT przy ul. Marywilskiej został wybrany na przewodniczącego Warszawskiej Rady Opiekuńczej dla Bezdomnych przy Prezydencie m.st. Warszawy.

więcej

MONAR na konferencji poświęconej HIV/AIDS

2013-12-03


Z okazji przypadającego 1 grudnia Światowego Dnia AIDS w Warszawie odbyła się w dniach 2-3 grudnia XX Konferencja „Człowiek żyjący z HIV w rodzinie i społeczeństwie”. Wśród prelegentów znalazł się Marek Grondas z łódzkiej poradni MONARU, a w części oficjalnej wystąpiła Jagoda Władoń z Zarządu Głównego naszego stowarzyszenia.

więcej

Po spotkaniu Parlamentu Monarowskiego w Gaudynkach

2013-11-29


Stworzenie listy spraw związanych z procesem terapii i wymagających przedstawienia zarządowi stowarzyszenia, podjęcie ścisłej współpracy z Komisją Etyki i monarowskim rzecznikiem praw pacjenta oraz praca nad płytą dedykowaną pamięci Marka Kotańskiego - to główne tematy listopadowego zjazdu parlamentu pacjentów.

więcej

W Polskim Radiu o bezdomności

2013-11-28


Teresa Sierawska, pełnomocnik Zarządu Głównego Stowarzyszenia MONAR, była jednym z gości Polskiego Radia 24, w audycji poświęconej pomocy osobom bezdomnym w obliczu nadchodzącej zimy. Przedstawiła m.in. ofertę pomocową MONARU w zakresie doraźnego wsparcia i realizacji programów readaptacyjnych.

więcej

MONAR w Biegu Skalnika

2013-11-27


W Graczach na Opolszczyźnie odbył się 23 listopada XIX Barbórkowy Bieg Skalnika. Na dystansie 15 km rywalizowało 300 biegaczy, a wśród nich 18-osobowa ekipa z ośrodka MONARU w Graczach i pięcioro reprezentantów ośrodka w Zbicku.

więcej

Seminarium na temat społeczności terapeutycznej

2013-11-26


Blisko 150 osób wzięło udział w seminarium „Społeczność terapeutyczna jako metoda terapii osób uzależnionych”, zorganizowanym przez MONAR i Polską Federację Społeczności Terapeutycznych 22 listopada w Warszawie.  Specjalnym gościem był prof. dr Eric Broekaert z Uniwersytetu w Gent (Belgia).

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011