Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

Mieszkańcy ośrodka w Ozorkowie pomagają przedszkolom

2013-11-25


Ruszyła przygotowana przez Ośrodek Pomocy "Wzajemnie Potrzebni" MONAR-MARKOT w Ozorkowie (woj. łódzkie) akcja „Elementarz integracji - bezdomni na rzecz społeczności lokalnej”, w ramach której podopieczni  ośrodka pomagają  w pracach porządkowych i w drobnych remontach na terenie miejskich przedszkoli.

więcej

Projekt Nasz Głos w Świecie - koncert finałowy

2013-11-24


Uczestnicy warsztatów wokalnych organizowanych od września w warszawskim Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT dla mieszkańców placówki i wszystkich chętnych z Białołęki, wystąpili 24 listopada podczas Cecyliady - przeglądu chórów, scholi, zespołów muzycznych i solistów z Dekanatu Tarchomińskiego.

więcej

Międzynarodowy Tydzień Testowania na HIV

2013-11-23


Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny przy poradni MONAR w Częstochowie bierze udział w kampanii, w którą włączyło się 400 organizacji z 56 państw. W jej ramach we wtorek, 26 listopada, w godzinach 9-12 można będzie bezpłatnie i anonimowo wykonać test na obecność wirusa HIV.

więcej

Podziękowania z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

2013-11-22


W warszawskim Centrum Pomocy Bliźniemu odbyły się 21 listopada obchody Dnia Pracownika Socjalnego. Wzięli w nich udział kierownicy placówek Ruchu Wychodzenia MONAR-MARKOT z całej Polski, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki z rąk Jolanty Łazugi-Koczurowskiej i Roberta Starzyńskiego z Zarządu Głównego MONARU.

więcej

Warszawa. Chór z Centrum Pomocy Bliźniemu na Cecyliadzie

2013-11-21


Wszystkich miłośników muzyki zapraszamy na koncert kończący cykl warsztatów "Nasz Głos w Świecie", realizowanych przez Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT przy ul. Marywilskiej we współpracy z Urzędem m. st. Warszawy, który odbędzie się w niedzielę, 24 listopada.

więcej

Lipianka. Międzynarodowe spotkanie wolontariuszy

2013-11-13


Podczas tegorocznych wakacji (od 10 do 24 sierpnia) w ośrodku MONARU w Lipiance odbył się workcamp, czyli międzynarodowy obóz wolontariacki, z udziałem przedstawicieli siedmiu krajów. Dziś publikujemy relację z tego niezwykłego spotkania.

więcej

Szczecin. Eksperci o marihuanie

2013-11-12


Na Uniwersytecie Szczecińskim odbyła się 6 listopada debata pt. „Co z tą marihuaną” zorganizowana przez Poradnię Profilaktyczno-Konsultacyjną MONARU w Szczecinie we współpracy z tą uczelnią. Wystąpienia specjalistów z różnych dziedzin zadają kłam nagłaśnianym w środkach masowego przekazu sugestiom i twierdzeniom o rzekomej nieszkodliwości marihuany.

więcej

Adam Nyk w programie Agaty Młynarskiej

2013-11-05


Specjalista terapii uzależnień i kierownik warszawskiej poradni MONARU przy ul. Hożej był gościem programu „Świat się kręci”, emitowanego 4 listopada na żywo na antenie TVP1. Dyskusja w telewizyjnym studiu była poświęcona używaniu substancji psychoaktywnych przez młodzież.

więcej

MONAR partnerem Teatru Kamienica

2013-11-04


W teatrze prowadzonym w Warszawie przez Emiliana Kamińskiego odbyła się 31 października premiera sztuki opartej na motywach książki "My, dzieci z dworca ZOO". Spektakl przedstawia historię nastoletniej narkomanki z Berlina Zachodniego i ma być prezentowany uczniom gimnazjów i liceów. Z młodymi widzami rozmawiać o narkotykach będą terapeuci MONARU.

więcej

Odeszli w 2013 r.

2013-11-01


Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki to czas wspomnień i modlitwy. Pamiętamy o wszystkich osobach związanych z MONAREM, których nie ma już wśród nas, także o zmarłych w tym roku Marysi Literskiej, Henryku Stegińskim i Marku Stefaniaku.

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011