Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

Z Wyszkowa do Paryża

2012-09-14


W sierpniu tego roku kilkoro spośród członków społeczności ośrodka MONARU w Wyszkowie miało okazję uczestniczyć w warsztatach teatralnych, zorganizowanych przez ATD „Czwarty świat” - zaprzyjaźnioną organizację działającą na polu przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu. Zajęcia dotyczące tzw. teatru społecznego odbywały się we Francji.

więcej

Kotan. Dać siebie innym - wystawa w 10. rocznicę śmierci

2012-09-12


Dzięki uprzejmości fotografów z agencji East News oraz Reporter publikujemy zdjęcia przedstawiające Marka Kotańskiego na przestrzeni dziesięcioleci jego działalności. Wystawa była prezentowana podczas XVIII Festiwalu Przystanek Woodstock oraz warszawskich obchodów 10. rocznicy śmierci założyciela MONARU w sierpniu 2012 r.

więcej

Trudny powrót z emigracji

2012-09-03


Przyjechali do Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu pracy, ale bez kontaktów i znajomości języka angielskiego popadli w kłopoty, nierzadko w uzależnienie, trafili na ulicę. Bezdomnym emigrantom w powrocie do ojczyzny pomaga organizacja Thames Reach, MONAR jest jednym z jej najważniejszych partnerów w Polsce.

więcej

Śpiewaj gospel z MONAREM!

2012-08-27


MONAR i warszawska dzielnica Białołęka zapraszają w piątek 31 sierpnia na zajęcia wokalne w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. Van Gogha 1. Początek o godz. 18.00, wstęp wolny. - Śpiewamy gospel. Piosenki są łatwe i każdy nowy uczestnik zdąży się ich nauczyć - zachęca Aleksandra Łukasiewicz, która zapowiada występ zespołu skompletowanego podczas realizacji projektu na przeglądzie chórów.

więcej

Media o 10. rocznicy śmierci Marka Kotańskiego

2012-08-23


Obchody 10. rocznicy śmierci założyciela MONARU spotkały się z dużym zainteresowaniem środków masowego przekazu. Imprezy w warszawskim Parku Skaryszewskim, zorganizowane 19 sierpnia, relacjonowały na żywo najważniejsze stacje telewizyjne, a sama rocznica stała się okazją do przypomnienia o różnorodnej działalności MONARU, kontynuowanej przez następców Marka Kotańskiego.

więcej

Wspólnie wspominaliśmy Marka Kotańskiego

2012-08-21


Za nami obchody 10. rocznicy śmierci założyciela MONARU i jednego z największych polskich społeczników. Spotkaliśmy się 19 sierpnia w Warszawie, aby wspominać go w atmosferze wielkiego święta. Towarzyszyły nam wydarzenia sportowe, artystyczne i moc pozytywnych emocji.

więcej

Michał Olszański: spotkajmy się w 10. rocznicę śmierci Kotana

2012-08-08


W niedzielę 19 sierpnia minie 10 lat od śmierci Marka Kotańskiego. Zapraszamy wszystkich do udziału w obchodach rocznicy, które odbędą się w warszawskim Parku Skaryszewskim. Imprezy towarzyszące obchodom - mecz Reprezentacji Artystów Polskich i drużyny MONARU oraz koncert z udziałem monarowskich zespołów muzycznych i zaproszonych gości poprowadzi Michał Olszański.

więcej

Na Przystanku Woodstock o Kotanie

2012-08-06


MONAR przypomniał o Marku Kotańskim uczestnikom największego festiwalu w Europie. Na dużej scenie, między koncertami, zaprezentowano teledysk do poświęconej Kotanowi piosenki nagranej przez monarowskich muzyków, a przy naszym stoisku można było obejrzeć wystawę archiwalnych zdjęć. Jak co roku prowadziliśmy też działalność profilaktyczną.

więcej

Wakacyjna profilaktyka w Płocku

2012-07-24


Zajęcia profilaktyczne prowadzone są przez animatorów MONARU także w wakacje. W Płocku 18 lipca odbyło się spotkanie z młodzieżą świetlic środowiskowych, poświęcone problemowi przemocy w rodzinie. Poprowadził je Paweł Biegalewski z płockiego punktu konsultacyjnego MONARU.

więcej

Piosenka monarowskich muzyków podbija internet!

2012-07-18


Z myślą o zbliżającej się 10. rocznicy śmierci Marka Kotańskiego muzycy związani z ośrodkami MONARU nagrali piosenkę inspirowaną Jego życiem. Utwór ukazał się w serwisie muzzo.pl i z miejsca zdobył serca słuchaczy trafiając na top listę. Powstał też teledysk do piosenki, jego premiera odbędzie się 2 sierpnia.

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011