Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

Monar w finale konkursu Social Innovation - New Ways to Grow

2015-10-27


Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie MONAR jest w finale konkursu Komisji Europejskiej "Social Innovation – New Ways to Grow".

więcej

UWAGA - ogłaszamy dodatkowy nabór do projektu Erasmus+

2015-10-26


Ogłaszamy dodatkowy nabór do projektu ECETT Mobilty Polska - Europejski cross - training kompetencyjny. praca z dorosłymi osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, w tym z osobami uzależnionymi od alkoholu i substancji psychoaktywnych

więcej

Mój dom bez przemocy

2015-10-26


W Domu Samotnej Matki w Zgorzelcu przebywa dziewiętnaścioro dzieci i siedem kobiet. Trafiły tu z powodu bezdomności i przemocy domowej. Podopieczne odzyskują równowagę psychiczną, są włączane do codziennego życia, uczą się samodzielności.

więcej

Profilaktyka z rekomendacją

2015-09-25


"Laboratorium Wiedzy Pozytywnej" Ośrodka Szkoleniowo-Badawczego Stowarzyszenia MONAR zostało wpisane na listę programów rekomendowanych w ramach ogólnopolskiego Systemu rekomendacji programów profilaktycznych i promocji zdrowia psychicznego.

więcej

Inauguracja Monar Ukraina

2015-09-25


Inauguracja MONAR Ukraina w lwowskiej Mediatece zgromadziła niemal 100 gości wśród nich przedstawicieli samorządu, organizacji społecznych, placówek edukacyjnych, konsulatu Generalnego RP we Lwowie i mediów. Uczestnicy konferencji podkreślali, że osoby uzależnione na Ukrainie mają trudności z dostępem do leczenia.

więcej

Pożegnanie lata

2015-09-22


W Poznaniu odbył się 5 września 2015 roku event integracyjny „Pożegnanie lata”,  którego celem było wspólne zapoznanie się mieszkańców Osiedli Antoninek – Zieliniec – Kobylepole. Frekwencja dopisała i na festyn dotarło około trzysta osób.

więcej

Monar Ukraina

2015-09-19


MONAR Ukraina inauguruje swoją działalność we Lwowie. W oficjalnym otwarciu wezmą udział członkowie Zarządu Głównego stowarzyszenia z przewodniczącą Jolantą Łazugą- Koczurowską. Ukraińska organizacja będzie ściśle opierać się na systemie terapii uzależnień i profilaktyki wypracowanym przez MONAR.

więcej

III Bieg im. Marka Stefaniaka

2015-09-16


19 września w Rogoźnie w woj. wielkopolskim odbędzie się III Bieg im. Marka Stefaniaka poświęcony pamięci zmarłego twórcy i wieloletniego dyrektora Wielkopolskiego Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR - MARKOT.

więcej

Pomoc dla uchodźców

2015-09-07


„MONAR” przyjmie 100 uchodźców do swoich placówek pomocowych w Polsce – zdecydował Zarząd Główny Stowarzyszenia. Rozumiemy dramat ofiar wojny, przyjmiemy uchodźców z solidarnością, w duchu miłości, tolerancji, dbałości o ludzką godność oraz poszanowanie praw człowieka.

więcej

Pakiet propozycji profilaktycznych na nowy rok szkolny

2015-09-01


Na nowy roku szkolny 2015/2016 MONAR przygotował pakiet propozycji profilaktycznych dla szkół.  Nie możemy biernie przyglądać się problemom młodzieży, o zagrożeniach uzależnieniami trzeba nie tylko rozmawiać, ale praktycznie i warsztatowo pracować z uczniami, nauczycielami i środowiskiem rodziców.

więcej


Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011