Polska English Russian
a aa aaa | kontrast | facebook youtube poczta | dla pracowników
Wyszukiwarka
mapa strony

Marek Kotański

Czytelnia » Aktualności

MONAR wsparł uczestników Światowych Dni Młodzieży

2016-08-03


31. Światowe Dni Młodzieży były jednym z największych wydarzeń historii naszego kraju – uczestniczyło w nich blisko trzy miliony ludzi, przybyszów z całego świata. Stowarzyszenie MONAR również odegrało w nim swoją rolę.

Istotną częścią działalności Stowarzyszenia MONAR jest prowadzenie programów profilaktycznych oraz informacyjno- edukacyjnych dla dzieci i młodzieży w różnym wieku, lansując życie wolne od środków odurzających. Profilaktyka MONARU oparta jest na uniwersalnych wartościach takich jak dobroć, uczciwość, miłość, szacunek dla drugiego człowieka, odpowiedzialność za siebie i innych. Stawiamy na propagowanie życia bez narkotyków, promocją zdrowia i twórczego rozwoju indywidualnego. W ramach Światowych Dni Młodzieży, podczas konferencji naukowej ‘’ NAUKA I WIARA. Czy mogą pomóc w walce z uzależnieniem?’’ uruchomiony został punkt konsultacyjno – profilaktyczny, przy którym obecni byli wykwalifikowani terapeuci uzależnień oraz wolontariusze.

Rozdawaliśmy ulotki, informatory i płyty oraz odpowiadaliśmy na wszelkie nurtujące  pytania związane z używkami oraz działalnością MONARu. Trud organizacji całego przedsięwzięcia wziął na siebie Ośrodek MONAR Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Krakowie, który ponadto również zapewnił schronienie na swoim terenie około 200 pielgrzymom.


powrót
Wspierają nas
Galeria zdjęćProjekty unijne

Materiały Komisji Etyki

Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności

Nasz głos w świecie

Ministerstwo ZdrowiaSieć ECETT
Zobacz więcej linków

Polityka Prywatności Logo Monar

Wszelkie prawa zastrzeżone © MONAR 2011